Byla jsem unavená…

Milí čtenáři,

už to budou dva měsíce, co jsem úspěšně absolvovala kosmetický rekvalifikační kurz. Mezitím se spoustu z vás u mě zastavilo a přišli jste vyzkoušet, co že se to ta Hanka naučila. Příjemná setkání i noví lidé.

Dělat kosmetiku mě moc baví. Jediné čeho lituji je, že jsem nezačala dřív, ale to určitě mělo svůj důvod 😀  Abyste byli trochu v obraze o tom, co mám nového, rozhodla jsem se napsat vám to na blog.

Březen byl v duchu zařizování náležitostí okolo provozovny, přihlašování.Také jsem nakupovala vybavení, které potřebuji na kosmetické ošetření. To byla ta zábavnější část. Koupila jsem si ultrazvukovou špachtli, nové šuplíčky a stojánky na nástroje a lahvičky.

Pořídila jsem si nové barvy na obočí (mimochodem jsem objevila perfektní odstín pro blondýnky!).  Koupila jsem mističky, houbičky a desinfekce a mohla bych tahle pokračovat až do noci. Řeknu vám, není to žádná psina takhle začínat zase naprosto od nuly, ale znáte mě – mám ráda nové věci.

V dubnu byl mazec největšího kalibru. Myslela jsem, že se asi zblázním a že se zahrabu někam, kde mě nikdo nenajde. Nějak mě všechny povinnosti a resty z úřadů totálně položily. Musela jsem řešit daně, identifikovanou osobu kvůli reklamě na Facebooku (kdo nevíte, o čem to teď mluvím, tak se moc omlouvám), přičemž jsem tomu vůbec, ale vůbec nerozuměla.

Na finančáku udělali chybu a poslali mi takový ten dopis, co zní strašně výhružně a že mám cosi vysvětlit. Vůbec jsem nevěděla, o co se jedná. Nakonec se ukázalo, že je vše v pořádku, ale i tak mě to vystresovalo dost. Mám pocit, že bych k tomu všemu potřebovala osobní sekretářku, účetní, marketingového specialistu, obchodního zástupce a služku, která by za mě uvařila a uklidila aspoň doma. Potřebuji se rozkrájet!

Jak jsem se tedy měla? Jednoduše řečeno jako na kolotoči. Sem a tam, ne a ne to zastavit. Už jsem jenom čekala, co další se ještě vyvrbí a pokazí. Spoustu drobností, které se ve finále nasčítají dohromady.

Možná se vám v poslední době stalo něco podobného co mě. Jsem unavená. A ne unavená fyzicky, ale psychicky. Jsem unavená z povinností, lidí, úřadů. Unavená z blbců, hloupých článků na Novinkách, z přitroublých dotazů… prostě už toho teď bylo nějak na mě moc.

Začínám se naštěstí pomalu dostávat ven z pocitu, že se chci někam schovat a utéct před všemi. Hodně mi v tom pomáhá, že už je venku hezky, vzduch voní a užívám si jak krásné počasí, tak i jarní deštík.

Jestli jste se nechali taky unést stresem, nejlepší, co se mi osvědčilo, je prožít si to a nechat odejít. Radovat se z maličkostí. Sledujte květoucí stromy, veverky, straky a zajíce, kosáky a toulavé kočky. V přírodě je veškerá inspirace a uklidnění. Dělejte, co máte rádi, a dopřejte si sem tam něco dobrého. I třeba to, co byste si normálně zakazovali (například burger, lahev vína, čokoládu – mimochodem teď ujíždím na slané čokoládě z Lidlu…).

A nezapomínejte na svou pleť 🙂

Píšu vám sem i moje VELIKÉ přiznání: Poslední měsíc jsem to fakt flákala! A je to na pleti znát. Ano, i já jsem jenom člověk. Zjistila jsem, že si nepamatuji, kdy naposledy jsem si dávala hydratační masku, že jsem se vykašlala na séra. Jenom jsem odlíčila, nakrémovala a šla/ šla spát. Moje pleť byla unavená, já jsem byla unavená, doba byla unavená…a teď zase váhám, jestli tenhle článek mám zase smazat a jít spát, nebo ho přeci jen zveřejnit 😀

Takže teď mám za úkol nastartovat se na pohodovou vlnu a odmítám se odkládat na druhou kolej! Je to klišé z reklamy, ale občas vám znova musí dojít, že vy za to opravdu stojíte!

To nejlepší, co pro sebe můžete udělat, je věnovat si trochu času jen pro sebe.  Protože jsem kovářova kobyla, tak se mě to moc netýká, ale kdybych nebyla, zašla bych si na kosmetiku. Lehnout si, nechat se masírovat a zkrášlovat, nabarvit obočí, nechat si dát masku a nehnout u toho prstem 🙂 To je tak fajn, že si často přeju být na druhé straně.

Budu se na vás těšit (více info o kosmetice tady>>)

Užívejte jaro a mějte se krásně!

Hanka

 

 

Hanka Jarošová
Mou vášní je kosmetika. Sama miluji ten úžasný pocit ze sametově hebké pleti, a proto pomáhám ostatním ženám cítit se stejně skvěle a mít krásnou pleť. Můj příběh si přečtěte zde >>

Stáhněte si zdarma e-book o sametové pleti

3 minuty péče ráno a 3 minuty péče večer pro krásnější, svěží a mladistvější vzhled!

Komentáře