Každý někdy potřebuje trknout!

Jsem úplně normální holka, co se rozhodla vzít osud do vlastních rukou, nenechat se sešrotovat systémem a založit si vlastní podnikání. Mým oborem je kosmetické poradenství a svoji práci miluji, protože pomáhám ženám kolem sebe krásnět.

 _MG_0176

Vždycky jsem toužila lidem předávat to, co umím, svoje zkušenosti ať už ze života nebo z oboru péče o pleť a líčení. Spíš bych se zařadila mezi ten typ lidí, kterým když si kamarádka postěžuje s nějakým problémem, se ihned snaží navrhnout řešení podle své vlastní nejlepší zkušenosti.

Častokrát jsem ale narazila na to, že tyto osoby ve skutečnosti nehledají řešení svého problému, jen ho chtějí neustále rozebírat dokola a čekat buď až se to vyřeší samo, vdají se, až dodělají školu, až budou děti větší, až se jim v prasátku vylíhne víc peněz, až tráva bude zelenější… Což mne popravdě překvapilo a mrzelo.

 Změna je život!

Rozhodla jsem se, že chci předávat své zkušenosti a rady lidem, kteří mají zájem se dozvědět něco nového a CHTĚJÍ najít odpovědi na své otázky a vyřešit to, co je trápí. Dlouho jsem nevěděla, jak na to.

Jak oslovit lidi, které neznám, ale vím, že bych jim mohla pomoct, vím, že by chtěli změnit svou pleť k lepšímu a já jim to můžu poskytnout. Ani oni nevědí jak na to a kde hledat osobu, co jim pomůže. V podstatě jsem na tom byla podobně, když jsem ještě o kosmetice nic nevěděla. Můj příběh si můžete přečíst ZDE.

Dosud jsem pracovala pouze na základě doporučení, ale cítila jsem, že po světě chodí tolik žen a dívek, co by potřebovalo poradit, ale nemají se ke mně jak dostat. Všechny informace jsem měla před nosem jakou dobu, jen jsem byla zkrátka slepá! Věděla jsem, že je třeba začít dělat věci jinak.

Jednoho dne mi přišel mail od známé, ve kterém posílala odkaz na knížku Stáni Mrázkové – Podnikání z pláže. Hned jsem si ji pořídila a už od prvních stránek jsem věděla, že je to odpověď na mé otázky. ŽE MĚ TO NETRKLO DŘÍV!

A tak jsem přišla na blog….

Že člověk musí jít s dobou, to jsem věděla. Že dnes všichni sedí u internetu, to je jasné… koneckonců já tam jsem taky většinu dne! Ale propojit s tím mojí profesi? Geniální nápad!

Někdy člověk potřebuje popostrčit správným směrem. Možná čtete tyto řádky právě i VY, protože by se vám hodilo to malé popostrčení, rada, pomoc, nebo jen hledáte zajímavé čtení v oboru kosmetiky a nějakou tu inspiraci.

 Chtěla bych vám ukázat, že:

  •  jde mít krásnou a pružnou pleť s minimem vrásek i ve zralém věku
  •  lze zvítězit nad akné
  •  s vhodně zvolenými barvami se každá dokáže skvěle nalíčit
  •  mladou pleť lze zachovat stejně krásnou i do budoucna
  •  to není vše tak složité, jak se může zdát
  •  to všechno nezabere tolik času, kolik jste si mysleli
  •  je to zábava
  •  TO ZVLÁDNE KAŽDÁ Z VÁS!
Hanka Jarošová
Mou vášní je kosmetika. Sama miluji ten úžasný pocit ze sametově hebké pleti, a proto pomáhám ostatním ženám cítit se stejně skvěle a mít krásnou pleť. Můj příběh si přečtěte zde >>

Stáhněte si zdarma e-book o sametové pleti

3 minuty péče ráno a 3 minuty péče večer pro krásnější, svěží a mladistvější vzhled!

Komentáře