DĚLÁ VÁM VAŠE PROBLEMATICKÁ PLEŤ VRÁSKY NA ČELE?

 • "Nemužu se zbavit akné/ekzému/nadměrného promašťování/olupování pleti."
 • "Už jsem vyzkoušela snad všechno, ale zdá se, že na mou pleť nic nezabírá. Přípravky nefungují jako v reklamách."
 • "Špatná pleť je dědičná,a proto se s tím nedá nic dělat."
 • "Moje pleť je citlivá. Všechny krémy mě pálí a nemůžu nic používat."

Určitě se vám už stalo, že jste si koupila nebo dostala pleťový krém, který po pár použití letěl do koše, nebo v lepším případě byl předán do kamarádčiny koupelny a z ní zase do koupelny její kolegyně z práce.

Takový ten putovní kousek.

Proč? Zkrátka absolutně nevyhovoval vašim potřebám. Moc mastil, nebo zase málo. Byl parfemovaný a štípal. Osypala jste se. Zase nepřinesl kýžený výsledek.

Ztrácíte naději a začínáte si myslet, že váš boj s pletí je marný.

POZNÁVÁTE SE V TOM?

Od svých 16 let jsem řešila to samé. Mám problematickou pleť, trápí mě periorální dermatitida a atopický ekzém. Občas jsou i dnes takové dny, kdy moje pleť potřebuje speciální režim a šetrné zacházení.

Jmenuji se Hanka Jarošová,
jsem kosmetička a beauty konzultantka a mám za sebou jedno velké osobní vítěžství: Podařilo se mi dostat pod kontrolu moji problematickou pleť. Díky prověřenému systému péče a zkoušením všeho možného, běháním od doktora k čertu a následně i k ďáblu, se mi přeci jen podařilo se s mojí pletí dohodnout. Dneska už můžu existovat bez šílených kortikoidů a neustálých návštěv lékařů.

NAPSALA JSEM PRO VÁS E-BOOK,
který vám pomůže zvládnout vaši pleť:

Nastražte uši pokud:

 • máte pupínky, akné, ekzémy a zarudnutí pleti
 • si nevíte rady s péčí o vaši pleť
 • bezradně stojíte v drogerii u regálu s kosmetikou a přemýšlíte, který krém bude vhodný právě pro vás

V e-booku je návod, díky němuž se budete moci zbavit problematických projevů své pleti, nebo je alespoň omezit do takové míry, abyste s tím mohli v pohodě žít a věděli jste, jak se svou pletí zacházet.

CO SE KONKRÉTNĚ NAUČÍTE?

 • zásady péče o pleť s akné, ekzémem, nadměrnou suchostí nebo promašťováním
 • s jistotou poznat typ a stav vaší pleti
 • pravidla péče o citlivou pleť
 • podle čeho si vybrat přípravky přesně pro vás na základě toho, co aktuálně potřebuje vaše pleť a jaké je roční období
 • návod, který můžete využít v jakémkoliv věku, nehledě na to, kterou značku kosmetiky se rozhodnete používat
 • konkrétní fígle a postupy pro maximální výsledky a zlepšení stavu pleti

Cena e-booku je 490 Kč

Součástí e-booku jsou i užitečné bonusy. Dostanete je zdarma a budou vám pomáhat zlepšovat vaši pleť:

Brožura pro určení typu pleti
Brožura pro určení typu pleti

Určitě rádi využijete důkladný návod s pracovním sešitem, kde vás povedu krok po kroku k určení vašeho typu pleti. Žádné nejasnosti. Teď už konečně poznáte, jaká je vaše pleť a co potřebuje.

Rozvrh péče o pleť a začarovaný kruh k tisku
Rozvrh péče o pleť a začarovaný kruh k tisku

Rozvrh péče o pleť si můžete vytisknout a pověsit do koupelny. Můžete ho používat jako berličku, než se vám všechny postupy zautomatizují. "Začarovaný kruh" vám pomůže rozklíčovat příčinu problematické pleti.

Domácí lifting pleti
Domácí lifting pleti

Návod v podobě videa vám ukáže, jak použít přípravky, které většinou máte doma, a tak trochu je opomíjíte. Ve dnech, kdy je vše pleť v pohodě, si můžete užít příjemnou regenerační kúru, po které se vaše pleť bude cítit svěží, živá a vláčná.

Možná máte pochybnosti, jestli všechno zvládnete. Nejste si jistá, zda vám ještě něco někdy pomůže a honí se vám hlavou otázky...

 • ?
  Jsou informace v e-booku jiné, než co jsem kdy našla na internetu o problematické pleti?
  Určitě ano. Řeším konkrétní problém s pletí komplexně. Zaměřuji se na nalezení prvotní příčiny problematických projevů a vzledem k tomu vás naučím naordinovat si přípravky péče o pleť a přizpůsobit vaše návyky potřebám pleti. Některé slovní obraty nebo tipy už možná budete z internetových diskuzí znát, akorát s e-bookem vám do sebe zapadnou jako puzzle a pochopíte jejich význam.
 • ?
  Budu se muset denně zaobírat pletí a dodržovat nějaké postupy?
  Ano, bez práce nejsou koláče. Bez disciplíny a odhodlání něco změnit se úspěch nekoná. Také je třeba brát na vědomí, že se pleť nezlepší přes noc, ale je to dlouhodobý proces. Důležité je vytrvat. Nemějte ale strach - denně vám jednotlivé úkony v průměru nezaberou více než 5 minut.
 • ?
  A co když mi e-book nepomůže?
  Pokud by se přeci jenom stalo, že byste vyzkoušela opravdu všechny postupy a rady, a přesto nepocítila ani minimální změnu, dávám ke svému e-booku garanci spokojenosti a možnost vrátit vám peníze do 30 dnů od zakoupení.

Co o e-booku říkají čtenářky?

E-book Jak vyzrát na problematickou pletí je "must have" pro všechny, kdo chtějí mít mladistvou svěží pleť. Jako školitelka kosmetiky oceňuji jeho přínos zejména v tom, že přináší široké veřejnosti podrobnou osvětu z oblasti správné péče o pleť. Obsahuje spoustu návodů, praktických tipů a rad. Velmi se mi líbily tvé osobní zkušenosti, které svědčí o tom, že jsi v této oblasti erudovanou odbornicí. Těším se na další tipy 🙂

Michaela Pokrupová, expertka na mluvené projevywww.michaelapokrupova.cz

Môj pocit z kozmetiky bol veľmi zmiešaný, reklamy hovorili jedno ale moja skúsenosť s ňou bola druhá. Priznám sa nie moc pozitívna. Mala som pocit, že stav mojej problematickej pleti len zhoršuje a preto som sa rozhodla, všetku kozmetiku zahodiť do koša. A čo sa stalo? Stav pleti, čo sa týka akné sa na počudovanie zlepšil, oko mi prestalo slziť, ale pleť strácala vlahu, stala sa suchou. A vtedy som si povedala, je čas nájsť pre svoju pleť riešenie. A práve v tom čase som narazila na tvoj e-book Jak výzrát nad problematickou pleťou, dal mi komplexnú odpoveď ako a prečo sa práve tak starať o svoju pleť. Už viem, kde som robila chyby v starostlivosti o pleť a ako sa o ňu správne starať. Taktiež sa mi páči, že v ňom sú odporúčania ako sa starať o pleť nie len pre ženy ale aj pre puberťákov a mužov. E-book odporúčam ženám, mužom, teenegerom , ktorí majú ale i nemajú problematickú pleť, lebo im v ňom Hanka Gonzorová, profesionálna kozmetická poradkyňa, vyvráti mýty, ktoré videli v reklamách a tým ušetrí peniaze, čas a čo je najdôležitejšie konečne sa naučia ako dosiahnuť vytúženú krásnu pleť.

Mgr. Katarína Subotić