Ta holka se dočista zbláznila?

No konečně! Že jí to ale trvalo…

Možná jste zaznamenali, že v posledních třech měsících jsem naprosto upadla v zapomnění. Žádný nový článek, aktivita na fanpage skoro nula. Prostě se nic nedělo.

Na druhé straně u mě se toho událo tolik, že jsem se až teď zastavila, nabrala dech a srovnala kompas na správný směr. O čem že to ta holka mluví?

V září jsem nastoupila do nové práce (vedle kosmetického poradenství jsem měla ještě druhou práci, a tu jsem vyměnila). Nevím, co mě to napadlo. Asi jsem tak moc toužila po změně, tak jsem se utrhla ze řetězu. Respektive jsem se na řetěz nechala uvázat.

Příbuzenstvo si porochnilo, že jsem si polepšila, že už KONEČNĚ mám nějakou NORMÁLNÍ práci na full time (že za almužnu, to nevadí, to už se nějak zkousne, hlavně že je to normální práce).

Jenom já už jsem si tolik nerochnila…

Můj život se zastavil

Asi jsem to prostě potřebovala zkusit, zažít a dokázat si, že jsem superžena, která všechno dokáže a stihne, že na to prostě mám. To jsem ale netušila, co to způsobí na profesním poli kosmetické poradkyně. Tohle moje „políčko“ jsem si vždycky tak hýčkala a opečovávala, nedala jsem na něj dopustit. S novou prací jsem ovšem přišla o flexibilitu, čas i energii na poradenství, o webu raději ani nemluvím. A můj život se zastavil!

Zombie vstávalo do práce a zombie chodilo z práce. Tréninky thaiboxu jsem kvůli dojíždění odstavila už dávno, ale moje milované kruhové tréninky se musely taktéž odložit na neurčito. Doma vyprat a uklidit, občas něco uvařit a odpadnout.

Že to zní jako váš klasický pracovní den? No právě. Tohle jsem ale já nikdy nechtěla! Vždycky jsem věřila, že existuje práce, do které se budu těšit a která ze mě neudělá chodící mrtvolu.

Toto tempo jsem vydržela tři měsíce a nezbyla už žádná energie na psaní a tvoření. Prostě jsem to nedávala.

Nakonec jsem ale našla sílu a řekla jsem tomu DOST! Vrátila jsem se zpět do předchozí práce na zkrácený úvazek, kde mi naštěstí zbývá čas i energie na druhou práci – kosmetické poradenství.

Tahle zkušenost mi nakonec ale velice pomohla! Uvědomila jsem si, jak moc je pro mě důležité věnovat se tomu, co jsem už chtěla dávno. Dovolila jsem si se konečně zbláznit.

Bude ze mě kosmetička!

Světe div se, odhodlala jsem se po létech přemýšlení a hledání důvodů „proč by to nešlo“ uskutečnit jeden z mých šílených nápadů. Bude ze mě kosmetička!

Takže ne jen kosmetické poradenství, ale klasická kosmetika, kde provádím procedury a dotýkám se obličeje klientů.

Nový rok jsem odstartovala na rekvalifikačním kosmetickém kurzu, který bych měla mít hotový cca za čtvrt roku, zakončený zkouškou a akreditovaný od Ministerstva školství. A už teď jsem maximálně nadšená a šťastná z toho, že jsem se tak rozhodla a že jsem si nabrala zkušenosti, díky kterým jsem se konečně rozhoupala!

„Kdy, v kolik a za kolik?!“

A víte, co je na tom nejlepší? Dostávám spoustu pozitivních reakcí od mých klientek a známých, kteří už se těší, až budou moci přijít se nechat hýčkat.

„No to ti to ale trvalo“

„Jupíí, konečně mi někdo upraví obočí!“

„Kdy, v kolik a za kolik?“

To je bááájooo 🙂 Čekala jsem něco jiného, bála jsem se. Čekala jsem reakce „Kosmetička je každá druhá,“ nebo „To může dělat kde kdo, na to jsi nemusela studovat vysokou.“ Ale takové pozitivní přijetí jsem tedy nečekala, mile mě to překvapilo a utvrdilo, že jsem správně.

Takže pozdě, ale přece, šlapem do toho ať půl je hotovo!

Tím pádem o mě už zase uslyšíte. Já už se těším. A vy?

 

Hanka Jarošová
Mou vášní je kosmetika. Sama miluji ten úžasný pocit ze sametově hebké pleti, a proto pomáhám ostatním ženám cítit se stejně skvěle a mít krásnou pleť. Můj příběh si přečtěte zde >>

Stáhněte si zdarma e-book o sametové pleti

3 minuty péče ráno a 3 minuty péče večer pro krásnější, svěží a mladistvější vzhled!

Komentáře